Junior Java DEVELOPER

Náplň práce:
  •         Vývoj nových workflow i ne-workflow aplikací INOVIO
  •         Technická integrace produktů INOVIO do prostředí zákazníka
  •         Tvorba a realizace vlastních unit a assembly testů
Požadavky:
  •         Zkušenosti HTML, JavaScript, AJAX, CSS
  •         Znalost a zkušenosti s Java a SQL
  •         Znalost vývojářských patterns
  •         Orientace na výsledky a dokončování
  •         Samostatnost, vnitřní motivace, dotahovač.
  •         VŠ (i student), min. pasivní AJ
Výhodou:
  •         Zkušenosti s Vaadin výhodou
  •         Zkušenosti s workflow výhodou
Co nabízíme:
  •         Zkušené a přátelské vedení
  •         Možnost prosazovat vlastní názory
  •         Zapojení do určování směru produktů, strategie vývoje
  •         Agilní přístupy (FDD, TDD a vlastní metodika)
  •         Zajímavou práci s jasnými pravidly, samostatnost
  •         Součást pro-aktivního týmu, jehož výsledky budou skutečně vidět
  •         Pružnou pracovní dobu
  •         Finanční ohodnocení dle vztahu k práci a výsledků
  •         Neformální vztahy a otevřenost
  •         Příjemné pracovní prostředí
  •         Mladý kolektiv

V případě zájmu zašlete prosím svoje CV na adresu jobs@inovio.cz

Proč pracovat u nás

Jsme malá firma softvérářů a jsme posedlí vytvářením jednoduchých a funkčních softwarových řešení pro naše zákazníky. Ve své práci preferujeme neustálé zlepšování návrhů a řešení diskusí a konzultacemi mezi sebou tak, jak to ve správném týmu má být. Ovšem jakmile je vydiskutováno, na nic nečekáme a agilně tvoříme hodnoty.

Nikdy se navzájem nenecháme ve štychu a žijeme heslem dělat správné věci správně.

Našim cílem je vytvářet společně taková řešení, abychom lidem u našich zákazníků vyčistili stoly od papírů a zautomatizovali vše, co se zautomatizovat dá.

Pokud chceš být součástí rostoucího týmu vývojářů pro špičkové aplikace www.inovio.cz ?

Pokud jsi energická a optimistická osobnost, chceš se stát členem týmu sw profesionálů a podílet se na vytváření úspěšných produktů, tak jsi zde správně 😉

Dotazy?